Sve o fudbalu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve o fudbalu

Dobrodosli svi koji volite fudbal!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Stevanović: "Možemo da pobedimo"

Ići dole 
AutorPoruka
Chomke
Admin
Chomke


Broj poruka : 67
Datum upisa : 17.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Belgrade

Stevanović: "Možemo da pobedimo" Empty
PočaljiNaslov: Stevanović: "Možemo da pobedimo"   Stevanović: "Možemo da pobedimo" EmptyČet Okt 22, 2009 4:49 pm

Fudbaleri Partizana odradili su u sredu uveče zvanični trening na stadionu ’Jan Brejdel’ u Brižu po kišnom vremenu.

Na konferenciji za novinare, trener ’crno-belih’ Goran Stevanović i Almami Moreira najavili su borbu za tri boda koja Partizan ostavljaju u igri za drugu rundu LE. „Ovo je posebna utakmica za nas jer nam trebaju bodovi. Nismo došli po jedan jer nam trebaju tri. Daćemo sve od sebe da ih osvojimo ovde kod Briža kojeg mnogo poštujemo“, izjavio je Moreira koji je pet godina igrao u Belgiji.

Moreira je ubeđen da je Partizan dovoljno kvalitetan da dođe do drugog mesta u grupi J.

„Iako je u fudbalu drugo mesto nebitno, u ovom trenutku je veoma važmo doći do njega. Mislim da možemo do druge pozicije bez obzira što su nam rivali Briž i Tuluz. Mislim da smo favoriti za to mesto“, izjavio je Portugalac.

Trener srpskog šampiona Goran Stevanović istakao je da je tim pun samopuzdanja i spreman da konačno pobedi u Evropi.„Kvalitet Biriža veoma dobro poznajemo. Znamo šta nas očekuje pa ćemo videti dobru utakmicu. Dolazimo sa velikom ambicijom. Odavno nismo napravili ništa u Evropi ali imamo puno samopouzdanja i vere da možemo ovde napraviti taj prvi korak“.

Oba tima doživela su teške poraze od ukrajinskog Šahtjora.

„Ako nas išta povezuje to su teški porazi od Šahtjora. Izjednačeni smo po kvalitetu, pa je nebitno gde se igra, da li ovde, u Beogradu ili Tuluzu. Svako može svakog da iznenadi. S pravom ulazimo sa mnogo više optimizma nego u utakmicu u Donjecku“.

Stevanović je svestan kvaliteta ali i mana belgijskog predstavnika.

„Gledao sam nekoliko utakmica Briža i mislim da igraju veoma jak, muški fudbal, koji se traži u Evropi, a ubedljivi su i u prvenstvu. Međutim, svaki tim ima mane pa i Briž i mi ćemo pokušati da ih iskoristimo“.

’Crno-beli’ su posle konferencije za novinare odradili trening na stadionu u Brižu, a Stevanović je najavio da će Nenad Đorđević verovatno biti u timu za četvrtak jer je bez problema odradio prethodne treninge. Odluku će doneti u zavisnosti kako će se Đorđević osećati u četvrtak.

Utakmica Klub Briž – Partizan počinje u 19h uz direktan prenos na TV B92.

Posle ovog meča, od 21.05h možete pogledati i duel u Amsterdamu gde domaći Ajaks naših Marka Pantelića i Miralema Sulejmanija dočekuje zagrebački Dinamo.
Nazad na vrh Ići dole
 
Stevanović: "Možemo da pobedimo"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» "Crni rekord" na Banovom Brdu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sve o fudbalu :: Uopsteno o fudbalu :: Vesti o fudbalu-
Skoči na: